Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek!

        Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Zapraszanie dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii. 12 lutego 2020 r. w naszej szkole po raz kolejny odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas babcie i dziadkowie oraz Wójt Gminy Wojsławice Pan Henryk Gołębiowski, ks. kanonik Zbigniew Kasprzyk, nauczyciele i rodzice.

         Dzieci z klasy IIa oraz IIb zaprezentowały program artystyczny, na który składały się tańce, piosenki, wiersze i popisy solistów. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które pod kierunkiem wychowawczyń: Alicji Kwiatoń i Elżbiety Łopockiej, włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek kochanym babciom i dziadkom. Uroczystość uświetnił występ grupy tanecznej ,,Iskierki” prowadzony przez panią Teresę Lackowską i Bożenę Zduńczuk, wychowawczynie klas pierwszych. Klasa IIIa i IIIb zaprezentowały się w piosenkach, które przygotowały wraz z nauczycielkami: Moniką Dubaj i Elżbietą Gołębiowską.

 Frekwencja gości była bardzo wysoka. Dziękujemy im za to!
Słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli szacownych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
    Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, dziadków oraz zaproszonych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *