INSTRUKCJA LOGOWANIA DO E- DZIENNIKA

Zapraszamy do skorzystania wszystkich  Rodziców i Uczniów naszej szkoły do zalogowania się w  E-Dzienniku.

Oto  kolejne kroki jakie, należy wykonać, aby bez przeszkód cieszyć się z komputerowego błyskawicznego dostępu do informacji o stopniach, uwagach, terminach sprawdzianów, pracach domowych i frekwencji.

 1. Na otrzymany od Państwa adres poczty elektronicznej została wysłana tzw. wiadomość powitalna. ( Logujemy się wyłącznie na adres email, który został podany wychowawcy!)
 2. Należy na komputerze stacjonarnym w swojej poczcie odebrać wiadomość powitalną z instrukcją. Wiadomość może być w głównym folderze lub w innym np. w spamie lub społecznościach.
 3. Na komputerze stacjonarnym należy w przeglądarce internetowej wejść na stronę naszego dziennika

https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminawojslawice

(ten link jest też w wiadomości powitalnej)

 1. Na stronie E-Dziennika naszej szkoły należy kliknąć zielony napis „zaloguj się >”.
 2. Na tej samej stronie należy odnaleźć mały napis „załóż konto”, który rozpoczyna aktywację konta i kliknąć.
 3. W formularzu należy wpisać dokładnie swój adres poczty elektronicznej, zaznaczyć opcję „Nie jestem robotem” i wykonać instrukcje z obrazkami, które się pojawią, a następnie nacisnąć przycisk zielony -„Wyślij wiadomość >”
 4. Należy odebrać tę wiadomość w swojej poczcie (odświeżyć pocztę lub sprawdzić w spamie)
 5. W odebranej wiadomości należy kliknąć link do ustawienia swojego hasła do E-Dziennika.
 6. Należy ułożyć sobie hasło i w prowadzić je dwukrotnie do formularza zgodnie z instrukcją i zatwierdzić. Hasło nie powinno być takie samo jak do poczty elektronicznej (dla bezpieczeństwa). W razie odrzucenia wpisu przez system przeczytać dokładnie informację o przyczynach odrzucenia i powtórzyć czynność ustawiania hasła aż do skutku. Hasło należy sobie zapisać w miejscu sobie tylko znanym.
 7. Należy zgodnie z instrukcją zamknąć okna przeglądarki i otworzyć na nowo adres naszego dziennika
 8. Na stronie naszego E-Dziennika należy nacisnąć zielony napis „zaloguj się >”.
 9. Logowanie to wpisanie zgodnie z instrukcją nazwy swojego e-mail w górnym okienku oraz w dolnym okienku swojego hasła do E-Dziennika ustawionego poprzednio (nie jest to hasło do odebrania poczty)
 10. Po zalogowaniu można przejść do instrukcji „dostęp mobilny” i ustawić sobie dostęp przez aplikację na swoim urządzeniu mobilnym (smartfon). – poniżej znajduje się film jak ustawić sobie E – dziennik na urządzeniu mobilnym zarówno dla ucznia jak i jego rodzica ( opiekuna)

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

Instrukcja jak po raz pierwszy zalogować się do E – Dziennika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *