Projekt „Small Steps – BIG CHANGES”: mobilność w Hiszpanii

Wyjazd do Hiszpanii odbył się w dniach 28 marca – 1 kwietnia 2022 r. Uczestnicy spotkali się w szkole INS EnricBorràs w Badalonie, prowincji Barcelony. Naszą szkołę reprezentowało aż ośmiu uczniów: Aleksandra Kowalczuk, Alicja Białek, Maria Matwiejczuk, Aleksandra Lachowska, Natalia Łatka, Wiktoria Lackowska, Gabriela Niewożewska i Szymon Jabłoński. Pobyt był pełen inspirującychaktywnościsportowych i edukacyjnych. Uczniowie wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez drużynę amerykańskiego futbolu – Badalona Dracs, ćwiczeniach jogi, warsztatach ogrodniczych z wykorzystaniem naturalnych metod upraw. W miasteczku olimpijskim odbył się wykład na temat sportu w kontekście różnych niepełnosprawności, po czym uczestnicy mogli spróbować gry w siatkówkę na siedząco. Gospodarze spotkania zorganizowali również rejs u wybrzeży Barcelony, warsztaty gry na tradycyjnych bębnach „Batucada”, wizytę w domu mistrza Gaudiego – CasaBattlo, a także degustację tradycyjnych katalońskich potraw, w tym popularne churros.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *