Partnerzy projektu „Small Steps – BIG CHANGES” w Wojsławicach!

W dniach 28 listopada – 2 grudnia 2022 r. goście ze szkół partnerskich zawitali w naszej szkole. Zwiedzili nie tylko Wojsławice, ale też Zamość i Lublin oraz Warszawę. Wzięli udział w spotkaniu z dietetyczką, tworzyli plakaty promujące zdrowy styl życia, uczestniczyli w warsztatach kulinarnych. Nie zabrakło również zajęć sportowych – uczestnicy rywalizowali ze sobą w czasie zorganizowanych przez SKS Acumen zawodów strzeleckich, grali w Bubble Football, próbowali swoich sił w parku trampolin oraz spędzili aktywne popołudnie w Chełmskim Parku Wodnym. Razem z rodzinami goszczącymi poznawali tradycje i kulturę naszego kraju, chociażby przez wykonane wspólnie dekoracje świąteczne.

Spotkanie w Polsce było ostatnią mobilnością w ramach tego projektu. Więcej informacji, zdjęć, filmów oraz rezultaty projektu można znaleźć na blogu:

https://erasmusforhealth.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *