Dzień Przedszkolaka

W naszej szkole  był to dzień pełen niespodzianek.

      W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły  do przedszkola odświętnie ubrane.  Dzieci uczestniczyły w zabawach i grach.  Bawiły się balonami z których powstawały zwierzątka i kwiaty.   Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się . Na zakończenie  tego miłego dnia,   dyrekcja szkoły pani Emma Czernecka Durczak i  pani Sylwia Magdziak  złożyły  dzieciom  serdeczne życzenia.

      Mamy  nadzieję, że obchody tego święta dostarczyły dzieciom wiele radości i wrażeń. Wszystkiego najlepszego kochane przedszkolaki.

 

                                                                                             Wychowawczynie

                                                                                Agnieszka  Czekaj, Irena Rożek, Anna Michalczuk, Elżbieta Łopocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *