JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

                Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.  Młodzież pod opieką pana Adama Łopockiego oraz pana Krzysztofa Jasiuka miała możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. W czasie przedstawienia wystąpił również zespół Iskierki, pod kierunkiem pani Teresy Lackowskiej oraz pani Bożeny Zduńczuk.