JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

                Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.  Młodzież pod opieką pana Adama Łopockiego oraz pana Krzysztofa Jasiuka miała możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. W czasie przedstawienia wystąpił również zespół Iskierki, pod kierunkiem pani Teresy Lackowskiej oraz pani Bożeny Zduńczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *