Kartka dla Natalki

W okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia warto pomyśleć o innych. A przede wszystkim o dzieciach, które nie mają kontaktu z rówieśnikami, nie mają sposobności chodzenia do szkoły, bo niestety cały ich dziecięcy świat wypełnia choroba. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizowali akcję wysyłania tradycyjnych, bożonarodzeniowych kartek do ciężko chorych dzieci. W tym roku nasze kartki wysłaliśmy do Natalii z Grabiny Radziwiłłowskiej. Wysyłanie takich namacalnych kartek ma na celu wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin, co oczywiście ma bardzo duże znaczenie! Nikt z piszących nie zastanawiał się, „co ja będę miał z tego, że wyślę kartkę?”. Ogromna wewnętrzna radość oraz świadomość, że jakieś chore dziecko gdzieś w Polsce ucieszy się z faktu otrzymania od uczniów naszej szkoły listu czy kartki pocztowej jest nagrodą, którą trudno oszacować.
Dziękujemy uczniom klasy 7b- Julii, Ilonie, Anieli, Julii, Jakubowi, Mikołajowi, Joannie za zaangażowanie w akcję 😊
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu – Sylwia Magdziak, Elżbieta Łagowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *