Udział w akcji ” POMOCNA DŁOŃ”

W I semestrze roku szk. 2019/2020 uczniowie naszej szkoły kontynuowali akcję „ Pomocna Dłoń”, organizowaną przez Szkolne Koło Wolontariatu. Akcja charytatywna miała na celu pomoc dzieciom z Kodymy na Podolu na Ukrainie. Nasi uczniowie zbierali artykuły szkolne  tj. zeszyty, długopisy, ołówki, piórniki, plecaki, kredki, flamastry, bloki oraz lektury szkolne a także gry planszowe i maskotki. Zebrane rzeczy zostały przekazane ks. Łukaszowi, który dostarczył je do dzieci na Ukrainie. Do naszej zbiórki włączyła się również społeczność lokalna przekazując dary.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy aktywnie przyłączyli się do naszej zbiórki. W szczególności serdeczne podziękowania za ogromne wsparcie naszej akcji składamy Pani mecenas Elwirze Sitarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *