Sukces Anastazji i Kasi w Siedliszczu

W XVIII edycji Diecezjalno – Powiatowego Konkursu o Św. Janie Pawle II pod hasłem „Święty Jan Paweł II – 100 lat od narodzin Wielkiego Polaka” wpłynęły 324 prace w poszczególnych kategoriach z 29 szkół powiatu chełmskiego i Archidiecezji Lubelskiej.

W kategorii prace plastyczne kl 0 – III szkoły podstawowej pt. ” Kartka z życzeniami urodzinowymi do Św. Jana Pawła II”, komisja konkursowa przyznała zaszczytny tytuł laureata  Anastazji Kalinowskiej uczennicy klasy I naszej szkoły. W kategorii prace plastyczne kl. IV – VII szkoły podstawowej pt. ” Św. Jan Paweł II – 100 lecie urodzin” – znaczek pocztowy – laureatką została Katarzyna Kras uczennica klasy IV.

Do udziału w konkursie zainspirowała uczennice , zachęcając do odkrywania swoich talentów Krystyna Radomska.

GRATULUJEMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *