Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy wczoraj, jednak uroczysta akademia z tej okazji miała miejsce już w piątek. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i życzeń od przedstawicieli środowiska lokalnego – bardzo za nie dziękujemy! Pan Henryk Gołębiowski, wójt gminy Wojsławice oraz pani Dyrektor – Justyna Starko-Gadzała, wręczyli nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.
Część artystyczną – Wielką Galę Szkolnych Oscarów – przygotowali: p. Ewelina Jabłońska, p. Ewa Koler, p. Magdalena Zarek, p. Grzegorz Jeleń i p. Krzysztof Jasiuk.
Dziękujemy pani Joannie Mołczan za profesjonalną sesję fotograficzną 

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy wczoraj, jednak uroczysta akademia z tej okazji miała miejsce już w piątek. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i życzeń od przedstawicieli środowiska lokalnego – bardzo za nie dziękujemy! Pan Henryk Gołębiowski, wójt gminy Wojsławice oraz pani Dyrektor – Justyna Starko-Gadzała, wręczyli nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.
Część artystyczną – Wielką Galę Szkolnych Oscarów – przygotowali: p. Ewelina Jabłońska, p. Ewa Koler, p. Magdalena Zarek, p. Grzegorz Jeleń i p. Krzysztof Jasiuk.
Dziękujemy pani Joannie Mołczan za profesjonalną sesję fotograficzną